Megbízható személyzeti tanácsadó

Magyar tulajdonú, 2002 óta a robbanásveszélyes iparágak piacán működő Megbízónk budapesti (rákospalotai székhelyű) csapatába, országos munkavégzésre keresünk

Műszaki értékesítő

kollégát.

Feladatok:

  • ügyfelekkel való kapcsolattartás személyesen és online
  • kiadott ajánlatok lekövetése, az értékesítés támogatása
  • helyszíni bejárások, egyeztetések
  • ajánlatok elkészítésében való részvétel
  • beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • műszaki beállítottság
  • jó kommunikációs képesség
  • műszaki szövegek olvasásához szükséges angol nyelvtudás
  • kiegyensúlyozott, precíz, megbízható személyiség
  • önálló és csapatban történő munkavégzés
  • problémamegoldó képesség
  • jó munkaszervező képesség
  • szakmai érdeklődés / alázat
  • ambiciózus, nyitott szakmai továbbképzéseken való részvételre
  • felhasználói szintű számítógép ismeretek (elsősorban MS Office Word, Excel)
  • utazási hajlandóság belföldön és esetenként külföldön
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin

Előnyt jelent:

  • RB-s végzettségek és / vagy tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvismeret írásban- és szóban
  • villamosmérnöki végzettség
  • értékesítői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fix havi juttatás+autó+telefon
  • szakmai kihívások, változatos munkák
  • megfelelő eszközpark és körülmények
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • fiatal, dinamikus csapat
  • hosszú távú perspektíva

„Ha olyan embereket alkalmazunk, akik szenvedéllyel vannak munkájuk iránt, egyáltalán nem szükséges őket felügyelni. Az ilyen munkavállalók sokkal jobban menedzselik magukat, mint bárki más tenné ezt. A tűz, a hajtóerő belülről jön náluk és nem kívülről.”

„Az egyetlen módja annak, hogy nagyszerű munkát végezzünk az az, hogy szeretjük azt amit csinálunk.”