Megbízható személyzeti tanácsadó

Dinamikusan fejlődő, budapesti székhelyű, analitikai műszerek forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó, családias létszámú (kb 25 fő) Megbízónk részére

Szervizadminisztrátor

munkatársat keresünk

Feladatok::

  • Árajánlatok, szerződések elkészítése és elküldése
  • Szervizmérnökök napi munkájának megszervezése és koordinációja
  • Bejövő és kimenő megrendelések kezelése
  • Számlázással kapcsolatos ügyintézés
  • Partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen (szervizadmin.) szerzett min. 3-4 éves tapasztalat
  • Analitikai vagy orvosi műszereket forgalmazó és szervizelő munkáltatónál szerzett tapasztalat előny
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Megbízható, lojális, pontos, precíz személyiség
  • Angol nyelv min. kommunikációs szintű ismerete

Juttatások:

  • versenyképes alkalmazotti bér
  • teljesítményarányos bónusz
  • színvonalas munkakörülmények, jó megközelítés (Örs vezér térhez közel)

„Ha olyan embereket alkalmazunk, akik szenvedéllyel vannak munkájuk iránt, egyáltalán nem szükséges őket felügyelni. Az ilyen munkavállalók sokkal jobban menedzselik magukat, mint bárki más tenné ezt. A tűz, a hajtóerő belülről jön náluk és nem kívülről.”

„Az egyetlen módja annak, hogy nagyszerű munkát végezzünk az az, hogy szeretjük azt amit csinálunk.”